Fotoglosa: V širšom centre Košíc sedí žaba na schodoch pri chodníku a víta okoloidúcich

Autor: Lórant Kulík | 3.8.2019 o 7:19 | (upravené 12.8.2019 o 10:06) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  936x

Stačí prísť do Košíc, ak chcete vidieť žabu, ktorá sedí na schodoch vedľa hlavnej cesty pri chodníku a víta okoloidúcich. O tom, kde žabu nájdete, akú má farbu, si môžete prečítať a pozrieť na fotkách v našej najnovšej fotoglose.

V Košiciach na Komenského ulici v blízkosti Garbiarskej nemenovaná firma láka zákazníkov celkom netradične.Okoloidúcich,ale najmä deti, dokážu potešiť pomaľované schody v pestrých farbách s netradičným námetom.Maľovaná atrakcia je v blízkosti chodníka a hlavnej cesty(na snímke).Vďaka kombinácii zelene, potôčika a červenej žaby(na snímke) autor premenil obyčajné schody na umelecké dielo. Použil pestré živé farby,vďaka čomu červená žaba(na snímke) vyniká na pravej časti schodiska. Súčasťou kompozície sú aj ďalšie zvieratká(na snímke).

Vstupná časť budovy v kombinácii so živou zeleňou vyzerá veľmi milo a príjemne. Jednotlivé časti obrazu sú rozmiestnené na vertikálnej časti jednotlivých stupňov,vďaka čomu sú schody ešte atraktívnejšie. Námety sa z času na čas menia,dielo je vždy aktuálne.Pracovníkom nemenovanej firmy ďakujeme, že svojou kreativitou prispeli k zveľadeniu Komenského ulice a ku skrášleniu Košíc. 

Ďalšia fotoglosa na podobnú tému je dostupná kliknutím na link:

https://kulik.blog.sme.sk/c/489661/fotoglosa-lev-vystrasil-kosicanov.html

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?