Koronavírus: Rúško spichnuté od Michaela Jacksona

Autor: Lórant Kulík | 19.4.2020 o 23:53 | Karma článku: 10,05 | Prečítané:  590x

Kráľ popu Michael Jackson (na snímke) nosil ochranné masky, aby sa chránil pred vdýchnutím baktérií. Mnohí sa domnievali, že rúška nosil preto, aby upozornil na svoju výstrednú osobnosť a aby ovplyvnil nové trendy v móde.

                                      Michael mal rešpekt pred infekčnými chorobami

Bývalý bodyguard Michaela Jaksona Matt Fides prezradil zaujímavé príbehy, ktoré spájajú kráľa popu s nosením rúšok. Jakson predpovedal, že ľudí jedného dňa napadnú a ohrozia baktérie, prípadne vírusy. Sám sa pred nimi chránil a nosil ochranné masky-rúška. Bol opatrný pri kontakte s fanušíkmi (na snímke). Jakson bol mal rešpekt pred infekčnými chorobami, nechcel aby mu vírusy a baktérie poškodili hlasivky.

                                                   Jakckson bol inteligentný

Jakson už pred pár desiatkami rokov predpovedal, že ľudstvo v budúcnosti ohrozia infekčné choroby. JKráľ popu mal zrejme pravdu, stalo sa. Nebol ani lekár ani vedec, napriek tomu bol nadpriemerne inteligentný. Pandémiu podobnú koronavírusu predpovedal včas. Sám sa pred vírovou infekciou chránil maskami a rúškami. Michaela nebrali ľudia vážne, skôr si mysleli, že sa chová výstredne a chce upútať na seba pozornosť.

                                      Matt, nemôžem sklamať svojich fanušíkov

Jacksonov ochrankár Matt Fides odhováral kráľa popu aby si na verejnosti nenosil rúška. Michael svojmu ochrankárovi vysvetlil, prečo vystupoval na verejnosti v ochranných rúškach. „Matt nechcem ochorieť a nemôžem sklamať svojich fanušíkov. Musím byť vždy fit, potrebujem si chrániť hlasivky. Neviem s kým sa stretnem, aká infekcia ma ohrozí," zo zákulisia 10-ročnej spolupráce prezradil Jackov ochrankár Matt Fides pre The Sunn,

                                      Rúško spichnuté od Michaela Jacksona

Nepriaznivý vývoj ukázal, že Jacko mal pravdu. Kráľ popu v tom období nevedel nazvať nebezpečný vírus, ktorý ohrozí ľudstvo. Dnes už vieme, že je to koronavírus COVID-19. Momentálne je situácia nepriaznivá a aj v Košiciach (na snímke) skoro každý nosí rúško. Novým trendy módnym doplnkom sa stal smartfón v kombinácii s rúškom (na snímke). Kráľ popu síce smartfón nemal, ale rúško spichnuté od Michaela Jacskona sa stalo neželaným a nechceným módnym hitom...

Zdroj:https://www.femalefirst.co.uk/celebrity/michael-jackson-predicted-coronavirus-type-pandemic-1234216.html

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ako zmanipulované voľby zrodili bieloruský národ

V čom sa protesty v Bielorusku líšia od minulosti.

Cynická obluda

Odborníci na gumičke

Matovič najskôr slávnostne oznámil, že boj s koronou riadi konzílium odborníkov, ktoré bude nezávislé od neho.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Vzbura v Bielorusku je tentoraz iná

Lukašenka môže udržať pri moci už len skorumpovaná armáda.


Už ste čítali?